Jakie są ulubione perfumy Polek

Perfumy to kosmetyki, które szczególnie mocno kojarzone są z kobietami. Dzieje się tak dlatego, że potrafią rozpalić zmysły. Nie oznacza to jednak, że mężczyźni z nich nie korzystają, bo oczywiście to robią i to bardzo często i w sposób przemyślany. Nie mniej jednak dziś skupimy się na kobietach, które chcą pięknie pachnieć. W każdym kraju, zależnie od panujących trendów oraz kosmetyków, które trafiają na rynek – rysują się tendencje zakupowe. Nie inaczej jest w Polsce.

Gdy jakieś perfumy zawrócą w głowie celebrytkom lub innym znanym kobietom – wszystkie tłumnie chcą je mieć. Oto spis najczęściej kupowanych i najbardziej uwielbianych perfum Polek:

  • Pierwsze z nich to te, których twarzą jest Julia Roberts. Reklamuje ona perfumy Lancome. Ciężko stwierdzić czy to za jej sprawą są one tak popularne wśród pań w naszym kraju. Z pewnością wpływa ona na wzrost sprzedaży dzięki swojemu ciepłemu uśmiechowi, prawdziwości, delikatności, kobiecości i lekkości;
  • Drugi bardzo popularny zapach to Dior, który wypuścił perfumy J’adore. Nie da się nie zgodzić z faktem, że są one bardzo zmysłowe i nadają się z pewnością na wielkie wyjścia;
  • Dior to przewodnik producentów wśród zapachów.

    Powyższa propozycja nie jest jedyną popularną wśród których wybierają kobiety. Dużo kobiet sięga także po zapach, który został nazwany Miss Dior. Skierowany jest on jednak do kobiet młodszych, ze względu na swoją lekkość;

  • Calvin Klein wypuścił zapach Euphoria. Ten także zyskał na popularności. Z pewnością także ze względu na Panią, która go reklamuje, czyli Natalię Vodianovą – piękna, subtelna kobieta o głębokim spojrzeniu.

Można stwierdzić, że Polki mają bardzo dobry gust, jeśli chodzi o zapachy.

Nie mniej jednak istnieje ryzyko, że sugerują się twarzami reklamowymi, za którymi najczęściej kryją się bardzo piękne aktorki, modelki i celebrytki.

Laura
Często robi zakupy w centrum handlowym. 3 razy w tygodniu uczęszcza na zajęcia fitness. Zbiera maskotki - to hobby zostało jej z dzieciństwa.