Czy trwalsze są perfumy włoskie czy francuskie

Perfumy to kosmetyki od których wymaga się wiele. Przede wszystkim tego, że będą trwałe, piękne i będą nas w istocie ozdabiać, dodawać blasku. Oferta perfum na rynku jest bardzo szeroka. Problem jednak pojawia się wtedy, gdy trzeba wybrać zapach odpowiedni dla siebie. Często zdarza się, że danej osobie nie pasuje jakaś nuta. Wszystko za sprawą złego doboru. Młode kobiety nie powinny decydować się na silne i mocne zapachy, co działa oczywiście w dwie strony. Nie mniej jednak warto przemyśleć, jaka propozycja perfum oraz jaki kraj oferuje te najlepsze.

  • Perfumy francuskie przykładowo uznawane są za bardzo trwałe odpowiedniki krajowych alternatyw. Wyróżniają się, ponieważ ich zapachy są wprawdzie skomponowane w dużo lepszy sposób. Wszystko za sprawą używania ekstraktów i surowców najwyżej jakości. Do francuskich perfum najczęściej dodaje się piżmo, które jest składnikiem aromatyzującym, zapachowym.

    Świetnie odnajduje się w kontakcie ze skórą, na której są perfumy, a raczej naturalnym jej zapachem. Nie bez powodu mówi się, że wszystko co francuskie zasługuje na piano dobrego. Bowiem do produkcji perfum używa się tylko dobrych składników, najwyższej jakości. Z tego właśnie powodu chociażby francuskie kosmetyki uważane są za niepodważalnie najlepsze i bezkonkurencyjne.

  • Perfumy włoskie to trochę inna historia. We Włoszech bowiem najważniejsza jest tradycja, miłość do kraju oraz kultura. To właśnie na takiej bazie mistrzowie tworzący perfumy dokonują swoich kolejnych dzieł. Trzeba zaznaczyć, że włoskie perfumy są doskonałe. Czując je można dokładnie zauważyć, że proces ich tworzenia był bardzo precyzyjny, długotrwały i uważny.

Jeśli mielibyśmy stwierdzić, które perfumy będą trwalsze – ciężko jest udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy bowiem w istocie od stężenia zapachu, jaki znajduje się w danej buteleczce perfum. Nie mniej jednak miłość francuzów do tworzenia zapachów oraz używanie przez nich składników tylko wysokiej jakości może sprawić, że będą one lepszym wyborem.

Za tą decyzją stoi także stałe używanie piżma, które bardzo długo utrzymuje się na skórze i z nią świetnie współgra – nieważne kto jest posiadaczem danych perfum.

Laura
Często robi zakupy w centrum handlowym. 3 razy w tygodniu uczęszcza na zajęcia fitness. Zbiera maskotki - to hobby zostało jej z dzieciństwa.